Kategorija Papardes veidi


Papardes veidi

Kā rūpēties par Nephrolepis Cordifolia augiem

Nephrolepis cordifolia duffi nef-roh-LEP-iss kor-di-FOH-lee-uh duf-EE ir papardes suga, kuras dzimtene ir Āzija un Austrālijas ziemeļi. Tā ir viena no vairākām nephrolepis cordifolia auga šķirnēm, kas ir daļa no nephrolepidaceae ģimenes Nephrolepis (jeb Bostonas paparde) ir vienīgā ģints ģimenē, un tajā ir apmēram 30 dažādu papardes sugu.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Pellaea Rotundifolia kopšana: pogas papardes audzēšana

Pogas papardes - Pellaea Rotundifolia Pe-LEE-uh Ro-tun-dih-FOH-lee-uh dzimtene ir Jaunzēlande ar atšķirīgu lapotni, kas piedāvā izcilu šķirni tipiskām papardēm. Pat iesācēju dārznieki var veiksmīgi audzēt pogas papardes augus ar mazliet piesardzīgi sākotnējā norēķināšanās posmā. Kad šī paparde ir apmetusies, tā ir viegli strādājoša iekārta, kurai nepieciešama ļoti maz aprūpe, salīdzinot ar tās maigajiem radiniekiem.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

6 dažādas papardes, kuras varat audzēt telpās

Papardes audzēšana ... ar apbrīnojamo lapu formu daudzveidību un raksta delikatesi vienmēr ir bijušas populāras kā mājas augi. Liela dažādu veidu iekštelpu papardes sugu un šķirņu izvēle padara tos par lielisku izvēli mājas, terases vai sauļošanās telpas dekorēšanai. papardes veida daudzveidība rada grūtības izlemt, kā audzēt… kā istabas augus podos vai pakaramajos grozos.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Bostonas papardes: klasisks istabas augs

Bostonas papardes gadās būt mājas un terases rūpnīca, kas atgriežas gan audzētajos daudzumos, gan pieejamo šķirņu veidā. Apskatīsim ātri Nephrolepis exaltata, zobenu papardi, ko parasti sauc par “Bostonas papardi”. Pēdējos gados ir bijuši diezgan daudz jaunu “istabas augu papardes” ieviešanas.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Hartas mēles papardes kopšana: iemācieties audzēt Asplenium Scolopendrium

Phyllitis scolopendrium fil-LY-tiss, skol-oh-PEND-ree-um, kas tagad pazīstams kā Asplenium Scolopendrium ass-PLEE-nee-um, skol-oh-PEND-ree-um mūžzaļo papardes suga no Aspleniaceae dzimtas (Asplenium ģints) Dzimtene Eiropai, bet reta amerikāņu šķirne (Asplenium scolopendrium var. Americanum) ir sastopama ierobežotā skaitā vietu Alabamā, Tenesī, Ņujorkā, Mičiganā un Ontario Kanādā.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Staghorn Paparde: kopšana un informācijas audzēšana

Staghorn paparde - Platycerium: ārkārtīgi unikāls, atšķirīgs, pievilcīga izskata augs, kas lieliski piemērots tiem, kam ir piemājas siltumnīca vai vēsa, slēgta lieveņa. Vēlaties izaudzēt kaut ko neparastu, īstu sarunu gabalu ... iegādājieties un uzziniet par staghorn papardes auga kopšanu. Izņemot Platycerium andinum, kura dzimtene ir Dienvidamerika, platycerium ģints sastāv no apmēram 18 sugām, kuras visas sastopamas dabiskā tropiskā un mērenā Āfrikas, Dienvidaustrumāzijas, Filipīnu, Austrālijas un Jaungvinejas apkārtnē.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Trušu pēdu papardes kopšana: Davallia Fejeensis papardes audzēšana

Davallia fejeensis dav-VAL-ee-uh, fee-jee-EN-sis ir papardes suga, kas pieder Davalliaceae ģimenei un ir dzimtā Fidži salās. Tropiskie meži ir ideāls biotops papardes augšanai. Tāpat kā visi pārējie locekļi tās ģints suga, augs ir epifītisks. Tas nozīmē, ka tas aug uz citu augu augsnes virsmas un dažreiz iežu spraugās un mitrumu un barības vielas iegūst no gaisa, ūdens un citiem apkārt esošajiem gruvešiem.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Putnu ligzdas papardes augs: Asplenium Nidus audzēšana un kopšana

Putni ligzdo papardi Asplenium Nidus (As-ple-nium nidus) parastais nosaukums ir epifītiska papardes suga. Neskatoties uz lielo spīdīgo lapiņu glabāšanu, Asplenium ir paparde, kas pieder Aspleniaceae ģimenei un Asplenium ģintij. Dzimtene Āzijas dienvidaustrumos, Malaizijā. , Austrālijas austrumos un tropu Āfrikas austrumos šie augi bauda tropu klimatu un labi zeļ.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Blechnum Gibbum: Kā augt un rūpēties par sudraba lēdijas papardi

Blechnum gibbum BLEK-num, GIB-bum ir cieta paparde, kas pieder Blechnaceae ģimenei. Dzimusi Klusā okeāna salās, Fidži un Jaunkaledonijā, Blechnum gibbum aug kā mazs koks tropu un subtropu klimatiskajos apstākļos. Tas ir arī plaši audzēts papardes istabas augs. . Jūs to varat dzirdēt ar parastajiem nosaukumiem, tostarp: Sudraba lēdija sudraba lēdas paparde Rūķu koku paparde Blechnum Gibbum CareSize & Growth Kā jau minēts iepriekš, šī ir pundurkoka tipa paparde, kas aug līdz 3 '- 4' pēdu augstumam, un simetriska lapiņu rozete ir slaida , melns, zvīņains bagāžnieks.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Uzziniet, kā audzēt ķenguru ķepu papardi

Microsorum Diversifolium (my-kroh-SOR-um, dy-ver-sih-FOH-lee-um) ir mūžzaļa epifītiska papardes suga no Polypodiaceae dzimtas. Šo augu parasti sauc par ķenguru ķepu papardi vai ķenguru papardi. microsorium variants, kas nozīmē mazo sori - mazās sporas, kas atrodas papardes skrejlapu apakšējās malās.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Ziemassvētku papardes kopšana: kā izaudzēt Polystichum Acrostichoides

Polystichum acrostichoides pol-IS-tick-um, ak-ruh-stik-OY-deez ir daudzgadīga, mūžzaļa paparde no Dryopteridaceae (koksnes papardes) ģimenes, un tās dzimtene ir Ziemeļamerikas austrumi. Augam tiek piešķirts kopējais nosaukums Ziemassvētku paparde jo tās mūžzaļie plātnes saglabā savu dinamisko zaļo krāsu pat Ziemassvētku laikā, kad laika apstākļi tās dzimtajā diapazonā kļūst ārkārtīgi auksti, un tādējādi tos var izmantot rotājumos.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Kā audzēt japāņu krāsotu papardi

Athyrium niponicum uh-THEE-ree-um, nip-ON-ih-kum bieži kultivē zemes segumam, ražojot lielus plankumu pušķus. Dzimtā Āzijas iedzīvotāji augu parasti sauc par Austrumu dāmu papardi vai japāņu krāsotu papardi. Tas ir daļa no papardes augu Athyriaceae ģimenes. Athyrium niponicum ir viegli kultivējama dažādos augšanas apstākļos.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Kā augt un kopt pušķi Papardes Polystichum Polyblepharum

Polystichum polyblepharum (pol-IS-tick-um pol-ee-BLEF-ar-um) ir augu ģints Dryopteridaceae loceklis, kas nāk no Dienvidkorejas un Japānas. Parastie nosaukumi ir šādi: japāņu pušķis paparde japāņu mežģīņu paparde korejiešu pušķis paparde mīlošs, ar zemu kopšanu nesaistīts, daudzgadīgs mūžzaļais augs ir laba izvēle naturalizētā vidē, kur var atrasties truši un brieži, jo tie ir diezgan izturīgi pret tiem.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Dryopteris Filix-Mas: kā augt un rūpēties par papardes tēviņu

Dryopteris Filix-Mas (dry-OP-ter-iss, FY-liks mas) ir skaista daļēji mūžzaļa koka paparde, kuras dzimtene ir Ziemeļu puslode, Dryopteridaceae ģimenē. Dzimusi lielākajā daļā Eiropas, Āzijas un Ziemeļamerikas, tās lielās trīsstūrveida plātnes ir gaiši zaļas nokrāsas un var radīt ievērojamu puduri. Šis augs ir labi izturējies un neizplatās pārāk daudz.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

Kā audzēt spoku papardi (Athyrium Hybrida)

Spoku paparde, kas pazīstama arī kā Athyrium Hybrida uh-THEE-ree-um, hy-BRID-uh, ir japāņu krāsotas papardes (Athyrium Niponicum Var) un dāmu papardes (Athyrium Filix-Femina) hibrīdpaparde. Tas pirmo reizi tika atklāts augu speciālista un entuziasta Nensijas Svellas dārzā. Spoku papardei raksturīgas vertikālas lapiņas ar skaistu, spokiem līdzīgu sudraba nokrāsu ar tendenci ātri un viegli augt un izplatīties.
Lasīt Vairāk
Papardes veidi

8 pilnas saules papardes ainavai

Kad mēs domājam par papardēm, mēs parasti domājam par ēnainiem augiem, taču jūs būsiet pārsteigts, zinot, ka patiesībā ir diezgan daudz papardes, kas ļoti labi var darboties saulē. Šajā rakstā mēs iepazīstinām astoņi papardes veidi, kas var labi darboties karstā saulainā klimatā. Astoņi visvairāk saules izturīgie papardes veidi Osmundas papardes Osmunda ģintī ir trīs papardes.
Lasīt Vairāk