Kategorija Laputu veidi


Aphid veidi

Kā nogalināt laputis Petūnijā

Tātad jūs vēlaties atbrīvoties no laputīm uz petūnijām? Pārsvarā petūnijas aug, neradot būtiskus kaitēkļu izaicinājumus. Tāpat kā citas lietas, arī šajā gadījumā ir izņēmumi. Viens no visvairāk uztraucošajiem ir laputu sastapšanās ar petūnijām. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kā jūs varat ātri identificēt šo problēmu.
Lasīt Vairāk
Laputu veidi

Kā atbrīvoties no laputīm: 12 organiski padomi un vēl vairāk

Laputis, kurus jūs ienīstat! Bet jautājums ir - kā dabiski atbrīvoties no laputīm? Šie nepatīkamie, apgrūtinošie kaitēkļi, kurus mēs atrodam uz ainavas augiem un istabas augiem, kurus sauc arī ar citiem nosaukumiem: Plant Lice to nosaukums ir šāds: Vilnas laputis vai vilnas ābolu laputis Sarkanā laputa Milweed Aphid Krievu kviešu laputa Oleander AphidHibiscus Aphid - pārbaudiet savu Hibiscus krūmu un koku Kartupeļu laputis (Macrosiphum euphorbiae) Benchmade Aphid colemani) ķiršu auzu laputu (Rhopalosiphum padi) kukaiņu kopējo nosaukumu datubāze Amerikas Entomoloģijas biedrības vietnē entsoc.
Lasīt Vairāk
Laputu veidi

Laputis uz rozēm: kā atbrīvoties no laputīm, kas uzbrūk rožu krūmiem

Kā jūs kontrolējat laputu uzbrukumus rozēm? Lūk, aina! Ir pavasaris, un pēc garās nedēļas nogales kafija rokā jūs apmeklējat savu mantojuma rožu krūmu kolekciju. Visas jūsu acis redz tikai jūsu skaisto rožu ziedu pumpuri, kas pārklāti ar laputīm, ieskaitot Knock Out rozes. Tas nav mazā platībā vai mazā skaitā, bet visu nakti šķiet, ka visa laputu populācija uzbruka jūsu rožu dārzam.
Lasīt Vairāk
Laputu veidi

Vilnas laputu kontrole: atbrīvošanās no vilnas laputīm

Vilnas laputis ir viens no vairāk nekā 4000 dažādiem laputu veidiem, kas var nomocīt jūsu dārzu. Šīs laputis pēc izskata galvenokārt atšķiras no citiem. Tāpat kā visi laputu, arī šie kukaiņu kaitēkļi ir niecīgi, parasti aug ne vairāk kā ceturtdaļu collu garumā. Tāpat kā viņu daudzās māsīcas, arī tās, kaitējot augiem, izsūc sulas.
Lasīt Vairāk
Laputu veidi

Oleandra laputis: kas tie ir un kā no tiem atbrīvoties?

Oleandra laputis (Aphis nerii Boyer de Fonscolombe), ko dažreiz sauc par piena aļļu laputīm, ir mazi, spilgti dzelteni vai oranži kukaiņi ar melnām kājām, radzenēm, antenām un vēderu. Pieaugušie var būt bez spārniem (apterozi) vai spārniņi (alāts). Vispārpieņemtie nosaukumi ir: oleandru laputu pienskābes laputu lapiņu piparu laputis. Viņi visbiežāk uzbrūk oleandriem, taču tie ir sastopami parastajā piena vai tauriņu nezāļu augā, Nerium oleandrā un citrusaugļu kokos.
Lasīt Vairāk
Laputu veidi

Kā izmantot diatomītu, lai nogalinātu laputis

Gan diatomīta zemei, gan laputīm ir diezgan laba reputācija. Augu augi ir vampīri. Viņi izsūc sulu no jūsu augiem un atstāj savus atkritumus, kas pazīstami kā medus rasa. Augu ar laputu invāziju atrast ir nopietns jautājums. Jūs vēlaties risināt problēmu ASAP, lai izvairītos no citiem jautājumiem.
Lasīt Vairāk