Kategorija Kaktuss - sukulenti


Kaktuss - sukulenti

Hatiora Salicornioides audzēšana: rūpes par dejošo kaulu kaktusu

Hatiora salicornioides ir unikāls, dekoratīvs telpaugs, kura dzimtene ir Dienvidamerika. Tas ir epifītisks kaktusam līdzīgs Rhipsalis, kas nozīmē, ka tas var augt uz citiem augiem. eye-korn-ee-OY-deez Parastie nosaukumi: Dejošo kaulu kaktuss, Dzērāju sapnis, Spice Cactus, Pudeļu kaktuss Ģimene un izcelsme: Cactaceae - Dienvidamerika Augamība: Viegli audzējama un kopjama Augšanas zona: USDA izturības zona 9-11 Izmērs: Līdz 20 collām garš Ziedēšana: dzelteni ziedi uz padomiem - marts - maijs Gaisma: spilgta rīta un vakara netiešā gaisma Temperatūra: istabas temperatūra 72 ° C pēc Fārenheita Augsne: Kaktusu maisījums ar optimālu drenāžu Ūdens: Ļauj augsnei nedaudz izžūt starp laistīšanu Mēslojums: Šķidrais mēslojums veģetācijas periodā Kaitēkļi un slimības: Vairāk kultūras problēmu nekā kukaiņu uzbrukumi Pavairošana: Spraudeņi Kopšana: apgrieziet atpakaļ, ja augi aug pārāk lieli Izmantošana: podos kā atsevišķs paraugs Rūpes par Hatiora SalicornioidesT viņš sauc vārdu hat-ee-OR-uh sal-eye-korn-ee-OY-deez un pieder kaktusu Cactaceae ģimenei, cits sinonīms ir Hatiora bambusoides.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Kā augt Astrophytum astērijas

Astrophytum asterias ass-troh-FY-tum ass-TEER-ee-as ir kaktuss ar diska formas ķermeni un vairākām ribām ar baltiem svariem. Sakarā ar atšķirīgo izskatu augam ir vairāki kopēji nosaukumi: Smilšu dolāra kaktuss kaktussAstrophytum asterias ir daļa no Cactaceae dzimtas un Astrophytum ģints.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Kā pagatavot labāko kaktusa augsnes maisījumu

Savu kaktusu un sulīgo augu audzēšana un pavairošana ir ļoti noderīgs process. Par kaktusu un sukulentu podos stādītajiem augiem ir daudz mīlestības - tiem ir neparasts un daudzveidīgs augšanas formu klāsts. Pirmkārt, jums ir tuksneša kaktuss, vispopulārākais veids, kas uzreiz nāk prātā ikreiz, kad kāds piemin “kaktusu.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Kā rūpēties par Aptenia Cordifolia

Aptenia cordifolia (ap-TEE-nee-uh kor-dif-FOLE-ee-uh) ir sulīgs daudzgadīgs augs un vīģes-kliņģerīšu dzimtas Aizoaceae loceklis kopā ar sulīgiem dienas vidū ziediem un mazuļu pirkstiem. Aptenia cordifolia augs cēlies no Dienvidāfrika nokrišņu reģionos un piekrastes apgabalos Āfrikas raga austrumos.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Ceropegia Woodii: kā augt, rūpēties par rožukroni

Rožukrona vīnogulājs (Ceropegia woodii variegata) ir ļoti viegli audzējams telpaugs. Tam ir daudz parasto nosaukumu. Jūs varat arī dzirdēt, kā to sauc: Sweetheart VineHearts EntangledSirdju virkneSirdu ķēdeRosary PlantŠis neparasts, izturīgs vīnogulāju sukulents rada skaistas, raibas, sirds formas lapas uz stingriem, stieplēm līdzīgiem kātiem.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Uzziniet, kā audzēt zilo sveču kaktusu (Myrtillocactus Geometrizans)

Myrtillocactus Geometrizans (mir-til-oh-KAK-tus, jee-oh-MET-rih-zans), kas pazīstami arī ar zinātniskiem nosaukumiem: Cereus GeometrizansMyrtillocactus GrandiareolatusMyrtillocactus Geometrizans (Mart. Ex Pfeiff.) Tas ir ģimenes loceklis. Cactaceae un pazīstamākās Myrtillocactus ģints sugas. Myrtillocactus cēlies no grieķu vārda myrtillus, kas nozīmē mazo mirtu un kaktusu.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Uzziniet Thimble Cactus Care

Mammillaria gracilis mam-mil-AR-ee-uh, GRASS-il-is ir pievilcīgs sukulents, kura dzimtene ir Centrālā Meksika. Mammillaria augu ģintī ir aptuveni 300 ļoti mainīgu formu sugas. Augsti vērtēts kaktuss sulīgs starp kolekcionāriem un dārzniekiem, mammillaria gracilis fragilis ir iecienīts kultivēšanai vēlamo īpašību, vizuāli pievilcīgā izskata dēļ un parasti tiek uzskatīts par telpaugu.
Lasīt Vairāk
Kaktuss - sukulenti

Melokakta kopšana: turku cepurīšu audzēšana

Melocactus mel-oh-KAK-tus ir kaktusu ģints, kas pieder Cactaceae dzimtai un ir dzimis Karību jūras reģionā. Šajā ģintī ir apmēram 30 - 40 sugas, no kurām Melocactus matanzanus ir vispopulārākā šķirne, ko sākotnēji 1753. gadā sauca par Cactus Melocactus. Zviedru botāniķis Karls Linnejs. Parastais nosaukums Turks Cap attiecas uz vilnas pārklātu sfēru auga augšdaļā, kas atgādina tradicionālo turku fez cepuri, kas bija populāra Osmaņu valdīšanas laikā.
Lasīt Vairāk